Про нас

ПРО НАС

Професійна експертна компанія (ПЕКОМ) здійснює різні види оцінок майна (нерухомості, земельних ділянок, нежитлового майна, машин, обладнання, техніки, інтелектуальної власності, акцій, корпоративних прав, а також автомобілів та інших транспортних засобів), експертизу для МТСБУ і після ДТП, а також надає кваліфіковану юридичну допомогу.

 

Професійна експертна компанія (ПЕКОМ) працює на ринку експертних послуг з 2016 року, успішно надаючи послуги як фізичним, так і юридичним особам. За цей час ми зібрали надійну команду професіоналів – у наших експертів є усі необхідні свідоцтва і багаторічний досвід у сфері оцінки.

 

Ми завжди діємо в інтересах наших клієнтів. У будь-якому разі ви можете бути впевнені у незалежності, достовірності, об’єктивності, професійності та оперативності здійснення потрібного виду експертного дослідження.

 

Телефонуйте нам / пишіть у вайбері, телеграмі / залишайте дані сайті, і ми обов’язково відповімо на всі Ваші запитання!

Чому Вам необхідно звернутися саме до
Професійної експертної компанії?

Незалежність та об’єктивність

Об’єктивність

Здійснення експертного дослідження засноване на достовірних і науково-обґрунтованих методиках та повністю відповідає вимогам законодавства.

#

Професійність

Дослідження проводиться експертами, які є визнаними професіоналами та володіють великим практичним досвідом і глибокими знаннями у досліджуваній сфері.

#

Оперативність

Будь-який вид експертизи чи оцінки буде проведений у максимально короткий строк аби  забезпечити вчасне отримання Вами експертного висновку.

#

Індивідуальний підхід

В кожному окремому випадку ми уважно ставимося до побажань і потреб наших клієнтів, допомагаючи якісно та професійно вирішити їх індивідуальні проблеми.

Замовити послугу зараз:

ПІБ (обов'язково)
Email
Телефон (обов'язково)


Експертне дослідження необхідно провести з таких питань:
Інформація про об’єкт дослідження, його місцезнаходження: